Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal firmanızın ihtiyacı olan arama motorları dinamiklerini, müşteri ve/ve ya tüketici alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak, güncel trendleri yakalayan web tasarım ve yazılımlarınızı TSF Dijital A’dan Z’ye hazırlar. Kurumsal web tasarım hizmetinde kuruma/işletmeye ait web sitesi amacına uygun ve rakiplerinize göre hız ve performans için optimize edilerek tamamlanır.

Günümüzde bir çok kurumsal site site yöneticisi tarafından kolayca kontrol edilebilir haldedir. Genel olarak bir çok site de Content Management System(CMS) olarak adlandırılan yazılımlar ile oluşturulmuştur. Biz TSF Dijital olarak siz ve işletmeleriniz için popüler CMS’lerden WordPress ve PHP dili ile yönetilebilir kurumsal web tasarım hizmeti veriyoruz.

Kurumsal Web Site Tasarımı hizmetimizde kurumun logosu, vizyon ve misyonu, politikaları ve benimsediği kimliği göz önünde bulundurularak kurumun dijital dünyada en iyi şekilde temsil edilmesi için gereken tüm çalışmalar uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Kurumsal firmalar için güvenliği kanıtlanmış, geliştirilebilir ve sürdürebilir, kullanıcı odaklı ve arama motorları dinamiklerini barındırma ve daha bir çok özelliğe sahip bu kurumsal web tasarım hizmeti ile TSF Dijital en çarpıcı ve kullanışlı çözümler üretmek için hazır.

 

İletişim ve Fiyat Teklifleri İçin
+90 546 648 14 48 info@tsfdijital.com
+90 553 125 85 97